Strona główna > Aktualności > Szkolenia BHP on-line w czasie epidemii

Czwartek,

Szkolenia BHP on-line w czasie epidemii

Epidemia, jaka pojawiła się w Polsce za sprawa koronawirusa, nie zawiesiła obowiązku przeprowadzenia szkoleń BHP. Główny inspektorat Pracy utrzymał w obowiązku szkolenia z organizowania pracy, a także zasad bezpieczeństwa czy jeśli chodzi o szkolenie wstępne. On-line można je przeprowadzić w każdej firmie, na podobnych zasadach, ale w innej formie.

Szkolenie okresowe dla stanowisk robotniczych on-line dla wielu firm jest jedynym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wdrożenie zasad bezpieczeństwa czy przeszkolenia pracownika z jego zadań na danym stanowisku pracy. Szkolenie on-line co oczywiste nie wymaga bezpośredniego kontaktu osoby przeprowadzającej szkolenie i samego pracownika lub nawet wielu zatrudnionych osób. Można je przeprowadzić w dowolnym, właściwym dla pracodawcy i pracownika czasie, a także podzielić na poszczególne części. Takie szkolenie zostanie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości zainteresowanych stron. Dzięki temu możliwe jest wykonanie całego procesu szkolenia, na przykład zdalnie kierując przekaz do pojedynczych pracowników, którzy nie są zebranie w jednym, tym samym miejscu.

Wartość szkolenia jest identyczna jak każdego szkolenia, które zostało przeprowadzone za pomocą tradycyjnych metod. Tym samym pracodawca nie musi się obawiać, że zostanie mu zarzucone łamanie obowiązujących przepisów. Zaświadczenie o przebytym szkoleniu może zostać wysłane pocztą na adres wskazany przez pracodawcę. Wszystko zależy tu od indywidualnych ustaleń pomiędzy firmą szkoleniową oraz samym zainteresowanym.

Sprawdź naszą pełną ofertę

KMG


KMG - bhp kadry płace zus
ul. Krasińskiego 12
92-111 ŁódźFacebook