Strona główna > Oferta

Szkolenia BHP w mieście Łodzi

Szkolenia BHP Online

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom skorzystaliśmy z nowych możliwości udostępniając Państwu nowoczesną i prostą metodę szkoleń zgodną z programami ramowymi opracowanymi przez MGiP. Ofertę na kursy BHP przez Internet kierujemy do wszystkich pracodawów i pracowników, którym trudno zorganizować czas na fizyczne uczestniczenie w tradycyjnych szkoleniach seminaryjnych.

Szkolenia BHP stacjonarne Łódź

Szkolenia BHP stacjonarne

Oferujemy szkolenia w zakresie BHP zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (z późn. zm.).

Organizujemy szkolenia w formie instruktażu i seminariów organizowanych w siedzibie Klienta, a także w systemie E-learning (samokształcenie kierowane).

BHP usługi w mieście Łódzi

Usługi BHP

W ramach usługi zewnętrzny pracownik służb BHP zajmie się kompleksowo sprawami BHP w Państwa firmie.

Nasza firma przygotowuje pełną dokumentację związaną z wypadkiem przy pracy biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. W ramach dochodzenia zostają przesłuchani poszkodowani i świadkowie oraz przeprowadza się oględziny miejsca wypadku i przeprowadza procedurę ustalenia czy wypadek był wypadkiem przy pracy czy nie był i jakie były przyczyny wystąpienia wypadku.

Ze względu na złożoność procesu ustalenia okoliczności wypadku i przeprowadzenie procedury i dokumentacji powypadkowej zachęcamy do korzystania z naszych usług w tym zakresie.

Szczegóły oferty

Płace i kadry w Łodzi

Kadry i płace

Gwarantujemy wyspecjalizowaną i profesjonalną obsługę kadrowo-płacową oraz usługi dodatkowe. Sprawdź szczegóły naszej oferty.

KMG


KMG - bhp kadry płace zus
ul. Krasińskiego 12
92-111 ŁódźFacebook