Strona główna > Aktualności > Szkolenia BHP dla pracowników

Środa,

Szkolenia BHP dla pracowników

Przestrzeganie wszystkich zasad BHP w miejscu pracy to istotna kwestia dla każdego z nas. Zasady te nie zostały stworzone bez powodu. Jedynie ścisłe trzymanie się wszystkich tych reguł zapewnia nam wysokie bezpieczeństwo w czasie wykonywania obowiązków i chroni nas przed wypadkami. Zadbanie o to, aby pracownicy posiadali stale odpowiednie przeszkolenie na tym polu jest ważnym obowiązkiem pracodawcy.

Szkolenia okresowe on-line

Pracodawca musi inwestować w jak najlepsze szkolenia BHP dla swoich pracowników. Jest to z jednej strony obowiązek, a z drugiej zapewnienie, że zatrudniane przez siebie osoby będą dobrze znały zasady bezpieczeństwa. Ciekawą propozycją w tej kwestii są szkolenia okresowe online. Obowiązujące obecnie przepisy pozwalają na zdalne zaliczanie takich kursów. Obejmują one wiedzę teoretyczną, zatem nie ma potrzeby stawiania się osobiście w danym miejscu. Firmy, które się tym zajmują oferują zwykle wszystkie rodzaje kursów – zarówno dla pracowników produkcji, jak i biurowych.

BHP online

Szkolenia BHP online to świetna inwestycja dla firmy. Pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu i pieniędzy potrzebnych na przykład na dojazdy pracowników na miejsce kursu. Organizowane w ten sposób szkolenia w niczym nie ustępują tym tradycyjnym. Przeciwnie, kursant może w dowolnej chwili zajrzeć do internetu i zapoznać się bliżej z interesującą go kwestią. Ponadto kursy takie mają znacznie bardziej indywidualny przebieg, dopasowany do potrzeb danego kursanta. Wszelkie certyfikaty i świadectwa ukończenia kursu uzyskane w ten sposób są wszędzie respektowane i tak samo wartościowe, jak te tradycyjne.

KMG


KMG - bhp kadry płace zus
ul. Krasińskiego 12
92-111 ŁódźFacebook