Strona główna > Aktualności > Obsługa kadrowa i płacowa

Piątek,

Obsługa kadrowa i płacowa

Obsługa kadrowa płacowa to coraz częściej wykorzystywana procedura, która pozwala na uzyskanie dużych oszczędności w zakresie kosztów prowadzenia działu kadr we własnej firmie. Usługi kadrowo – płacowe są najczęściej prowadzone przez specjalistyczne firmy lub biura rachunkowe.

Podstawowe działania

Standardowe działania, które są tu wykonywane dla przedsiębiorców, dotyczą prowadzenia ewidencji czasu pracy i akt osobowych pracowników, zarządzania dokumentacją dotyczącą przebiegu zatrudnienia, zatrudniania pracowników w ramach umów cywilnoprawnych oraz prowadzenie działań związanych z ZUS. Wszystko to zawiera obsługa kadrowa pracowników. Łódź to jedno z tych miast, gdzie bez problemu znajdziemy firmy, które prowadzą takie usługi.

Obsługa spraw osobowych pracowników

Usługi kadrowo – płacowe w Łodzi, to także możliwość zrzucenia na firmę zewnętrzną najważniejszych spraw osobowych pracowników. Chodzi tu o rozliczanie urlopów, prowadzenie kartotek pracownika, kierowanie na okresowe badania lekarskie, przeprowadzanie czynności związanych z wygaśnięciem lub rozwiązaniem stosunku pracy, wystawianie świadectw pracy, a także obsługa świadczeń socjalnych oraz z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych. W niektórych przypadkach firmy oferują nam też możliwość skorzystania z usługi doradztwa podatkowego czy wykonywanie dodatkowych zadań, które związane są z higieną i jakością pracy. Najbardziej rozbudowane oferty usług tego typu związane są też z organizowaniem specjalistycznych szkoleń czy też, jeśli chodzi o zbiorowe ubezpieczenia pracowników danego zakładu.

KMG


KMG - bhp kadry płace zus
ul. Krasińskiego 12
92-111 ŁódźFacebook